Order of Greyhowl

Ten artykuł dotyczy naszej Gildii PvE w grze World of Warcraft


Sojusz wzywa do walki

Alliance

Alliance

Legion spływa na ziemie Azeroth niczym plaga. Między Hordą i Sojuszem nadal płonie konflikt, który pogłebił się jeszcze bardziej po śmierci Króla Sojuszu – Variana, oraz Herszta Hordy – Vol’jina. W tej trudnej sytuacji obie frakcje poszukują każdego wsparcia.

Horda staje się coraz bardziej brutalna. Zaczynam myśleć, że zapomnieli, kto jest ich prawdziwym wrogiem i największym zagrożeniem. Dlatego stwierdziłem, że dosyć tego. Po przeczytaniu wielu starożytnych ksiąg i podań dowiedziałem się o zapomnianym przez wszystkich Greyhowlu.

Bardzo możliwe, że nigdy nie słyszałeś o Greyhowlu, możliwe też, że nigdy nie istniał. Mimo wszystko wzmianki o nim napawają mnie optymizmem.

Symbol Greyhowla

Symbol Greyhowla

Teraz wraz z zaufaną grupą przyjaciół rozpoczynamy niebezpieczną ekspedycję. Knieja Felwood skrywa przed nami jeszcze wiele tajemnic. Wierzymy w to, że odnajdziemy starożytną ścieżkę, prowadzącą nas do Greyhowl, a na miejscu poznamy tajemnice tego, do którego to miejsce nalezało – samego Greyhowla. Moc jaką możemy tam zdobyc przekracza wszelkie wyobrażenia – jednak dla sojuszu i sukcesu w walce z Legionem jesteśmy w stanie poświęcić wszysko!


Kontynuacja tradycji

Tworząc Komturię Zachodniej Marchii chcieliśmy podkreślić aspekt wspólnoty, oraz formy strukturalnej będącej podstawą naszego Klanu. Nie ukrywamy, że do wybrania akurat takiej nazwy skłonił nas też symbol Zachodniej Marchii, czyli wilk.

Tarcza z symbolem Zachodniej Marchii

Tarcza z symbolem Zachodniej Marchii

Teraz z dumą kontynuujemy wilczą tradycję. Chcemy przywrócić pamięć o Greyhowlu, a w naszej Gildii gościmy wszystkich, którzy chcą nam w tym pomóc.


Kilka słów na temat Gildii

Order of Greyhowl to wyjątkowa Gildia Alliance istniejąca na serwerze Burning Legion i skupiająca się na grze PvE. Jeśli chcesz pograć w World of Warcraft w znakomitym gronie, serdecznie zapraszamy, abyś odwiedził naszą stronę internetową. A jeśli już teraz jesteś gotów, aby wstąpić w nasze szeregi, wystarczy, że złożysz podanie rekrutacyjne. Auuuuuu!

Order of Greyhowl

Order of Greyhowl

Reklamy